Pvp Serverler
agar.io
SERVER BİLGİLERİ
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
flaap.io
IP
:
flaap.io
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Ardream
Site
:
flaap.io
Panel
:
flaap.io
SERVER TANITIMI
Server Eklenme Tarihi: 2017-07-17 13:01:14, Ekleyen: uflee, Oy Sayısı: 0
Flaap.io Açıklama
Flaap.io hakkında

Flaap.io, çekici puanlarını kendiniz doğrulamak için bir kez denemelisiniz bağımlılık yapan çevrimiçi oyunlardan biridir. Herhangi bir karmaşık kural olmadan oynamak basit gibi görünüyor, ancak aslında oyuncular kuşu kontrol etme konusunda çok zorlanıyorlar. Bu, birçok insanın oynamayı bırakamamasının sebebi ve oyun yerine yüksek puan almaya çalışmasıyla başlar başlamaz.
Flaap.io Nasıl Oynanır

Adınızı girin ve zorluklara başlayın. Flaap.io, kuşunuzun yere düşmesine ve yol boyunca boruya çarpmamasına özen gösterdiğiniz ilginç bir oyundur. Kuşların uçmasına yardımcı olmak için farenizi sürekli olarak tıklamanız gerekir. Daha fazla su borusu aldığınızda daha yüksek puanlara ulaşırsınız. Basit geliyor, ama düşündüğünüz kadar kolay değil. Fareye basmayı bıraktığınızda, kuş yere ezmeye başlar. Ne kadar uzun oynarsanız yapın, her bir kalkışın yüksekliğini doğru bir şekilde tahmin edemezsiniz. Bu nedenle, herhangi bir su borusu son derece zor bir zorluk olacaktır. İlk kez 0 puan kazandıysanız, şaşırmayın çünkü sizin gibi birçok kaybedenler vardır. Flappy.io hakkında bir diğer şaşırtıcı şey, kuşun 10'u aşkın puan kazanması durumunda yeni bir yükseltilmiş kuş haline gelebileceğidir. Dönüşümde 15 farklı düzey vardır.
Flap.io Denetimleri

Kuşu kontrol etmek için farenizi kullanın ve elinizden geldiğince çok boruyu yürümeye dikkat edin. Oynayalım ve arkadaşlarınızla kimin dövüştüğünü ve en yüksek puanları alabileceklerini görün. Şimdi ne bekliyorsun? Çal ve zaman keyfini çıkarın!

https://a99.io

 

Etiketler: flaap.io, flaap.io oyna
RESİMLER
SON 5 YORUM

YORUM YAZ
Yorumlar