Pvp Serverler
agar.io
SERVER BİLGİLERİ
2 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Mope.io Oyna
IP
:
http://mope.io
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
mope.io
Panel
:
mope.io
SERVER TANITIMI
Server Eklenme Tarihi: 2017-02-05 13:37:31, Ekleyen: uflee, Oy Sayısı: 2

Mope.io Hakkında

Mope, renkli 2 boyutlu bir ortamda belirlenen hayata geçirme / hayatta kalma oyunu. Bir fare gibi başlayın ve xp kazanmak için meyveleri yiyerek besin zincirine kadar yolunuzu bulmaya çalışın. Hedefiniz yalnızca hayatta kalma, bunu gıda zincirini ilerleterek ve yırtıcılardan kaçınarak gerçekleştirin.

Nasıl Oynanır ?

Daha önce bahsettiğiniz gibi, besin zincirinin dibinde fare olarak başlarsiniz, çilek yerseniz xp kazanarak farklı canlılara evrimleşebilirsiniz. Dostça oyuncular / nesneler, nesneleri özetlemekten, tehlikeli oyuncular kırmızı bir sınırla gösterilenden daha açık yeşil bir sınırla gösterilir, bu oyuncuları yeni başlayanlar olarak kullanmaktan kaçının! Çilek yemek, besin zincirinin ilerlemesi için yol olsa da, su sayaçlarının etrafında yumurtlayan mavi lekeleri tüketerek su sayacınızı arttırmak da önemlidir. (Büyük mavi lekeler) Hareket ederken veya daha agresif bir şekilde su tüketirken su tüketilir. 

Oyun Kontrol

Oyuncu hareketi fare hareketi ile kontrol edilir, hareketin karakterinizden daha büyük olması durumunda belirli nesneler tarafından yavaşlatıldığını veya engellendiğini unutmayın. Örneğin, ilk yumurtladığınızda, mantarları yiyemezsiniz veya onları dolaşıp ellerinden gelenin en iyisini yapamazsınız. Sprint oyunları oyunda bulunur ve boşluk çubuğuna basarak veya tutarak kullanılabilir ancak bu dozu kullanmak için su tükettiğinin farkında olun!

Etiketler: Mope.io Oyna, Mope.io Oyna oyna
SON 5 YORUM

YORUM YAZ
Yorumlar