Pvp Serverler
agar.io
SERVER BİLGİLERİ
6 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
Abisi Kim
IP
:
185.77.40.73
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Zor
Site
:
www.abisi.kim
Panel
:
SERVER TANITIMI
Server Eklenme Tarihi: 2015-08-03 15:43:44, Ekleyen: Mycity, Oy Sayısı: 6
Küçük Balığı Yerler Abisi
Abisi.kim, son zamanlarda karşılaştığım en kolay, eğlenceli atraksion dolu oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Web tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda amacınız sahip olduğunuz topu diğer topları yemek için kullanmak ve bunu yaparken aynı zamanda beslenerek büyüyüp skor yapmak. Ne kadar büyük olursanız o kadar güçlü olucağınızı ve daha büyük rakiplerinizi'de yok edebilceğinizi belirtmek istiyorum.

Oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabiliyorsunuz fakat oyunun sahibi reklamları kapatmanız halinde daha zor büyüyeceğinizi belirtiyor. İlk başta sahip olduğunuz ufak topunuz ile, oldukça hızlı hareket edebiliyorsunuz ve ekranınızda gördüğünüz yemleri kolayca yiyebiliyorsunuz. Fakat topunuz büyüdükçe ve yemlendikçe hızınız da giderek yavaşlıyor ve daha kolay bir yem olmanız mümkün hale geliyor. Diğer oyuncuları yedikçe daha da büyümeniz ve dev bir topa dönüşmeniz de mümkün.

Oyun esnasında skorunuzu rakibinizden fazla ise Space butonuna basarak ikiye veya daha fazla parçaya bölünerek rakiplerinizi yemeye devam etmeniz de mümkün. Bölünme sayesinde sizden hızla kaçan küçük rakipleri tüketmekte zorlanmayacağınızı söyleyebilirim. Ancak tabii ki bölünen parçaların fazla küçük olmamaları gerektiğini unutmamalısınız.

İsterseniz W butonuna basarak bölünmeden küçük parçaları da rakiplerinize fırlatabilir, biraz büyümelerini sağlayarak sizden kaçmalarına engel olabilirsiniz. Oyunda ne kadar büyürseniz o kadar yüksek bir skor sahibi olabiliyorsunuz ve bu sayede lider koltuğunun en tepesinde yer alabiliyorsunuz. Fakat haritada bulunan mayın dikenlerine dikkat etmelisiniz büyük toplar için çok daha tehlikeli olduklarını da belirtmek gerekiyor. W butonunu kullanarak bu mayınları büyük rakiplerin üzerine fırlatmak da mümkün bunu yaparsanız rakibinizi kolay bir şekilde bölüp yiyebilirsiniz.

Eğer bağımlılık yapıcı yeni bir oyun arayışındaysanız Abisi.kim’de aradığınızı kesinlikle bulabileceğinizi söyleyebilirim.

Etiketler: Abisi Kim, Abisi Kim oyna
RESİMLER
SON 5 YORUM

YORUM YAZ
Yorumlar