Pvp Serverler
agar.io
SERVER BİLGİLERİ
0 OY
+
Banner Kodu

Server Adı
:
AgarioOyna1.Com - Agario Oyna
IP
:
http://www.agariooyna1.com
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
http://www.agariooyna1.com
Panel
:
http://www.agariooyna1.com
SERVER TANITIMI
Server Eklenme Tarihi: 2015-11-30 20:18:21, Ekleyen: agariooyna1, Oy Sayısı: 0

Bazı sitelerdeki tanıtım konumuzdur. Buraya da yazmak istedik.
agariooyna1.com Tanıtım konusu başlıklı makalemiz...

agariooyna1.com diğer agario sitelerinin aksine en gelişmiş özelliklere sahiptir. Normal agar.iodan farkı geliştirilmiş chat özelliği ile oyuncular arası diyalog kurabilir,üye olarak nickinizi patentleyebilir ve aynı üyeliğiniz ile clan kurarak arkadaşlarınızı clana alabilirsiniz.

Aynı zamanda üyeliğinize kendi resminizi, avatarınızı upload ederek kendi nickinizle ve üyeliğinizle kendi upload etmiş olduğunuz avatar ile oynayabilirsiniz. Sunucularımızda Lag, Loss gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Gayet hızlı ve stabil bir sunucuya sahiptir.

Oyunumuzda toplam 4 adet farklı mod seçeneği bulunmaktadır. Sırasıyla Normal Mod, Takımlı, Çılgın Mod ve Turnuva seçenekleridir. Bu mod lar arası geçiş yaparak hızlı ve sorunsuz sunucularımızda arkadaşlarınız ile farklı agario oynayabilirsiniz.

Normal mod ile stabil agario oynama olanağı bulurken Çılgın Mod ile daha hızlı hareket edebilen hücreler ile kovalamaca ve takımlı ile yeşil mavi kırmızı gruplar ile yarışabilirsiniz. 10 Kişilik turnuva ile ise toplam oyuncu sayısına ulaşıldığında turnuva başlamakta ve en son kalan kişi oyunda galip gelmektedir. En gelişmiş özellikleri ile agar.io oynama keyfini yaşayabileceğiniz türkiyenin ilk ve en gelişmiş PvP sunucusunda yerinizi alın.

Uzun soluklu agario keyfini yaşamak isterseniz sizleride aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Herkese iyi eğlenceler dileriz.

agariooyna1.com Ekibi

http://www.agariooyna1.com

Etiketler: AgarioOyna1.Com - Agario Oyna, AgarioOyna1.Com - Agario Oyna oyna
RESİMLER
SON 5 YORUM

YORUM YAZ
Yorumlar